Acun Ilıcalı'nın Uçak Satın Alması Sanatçıları Kızdırdı! Telif Paralarını Uçağa Yatırdı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 100 Milyon TL ödeyerek yeni bir uçak alması sanat dünyasında çok büyük tepkilere neden oldu. Ünlü sanatçılar Acun Ilıcalı'nın kendilerine olan telif borcunu ödemek yerine uçak almasını eleştirdiler.

Acun Ilıcalı'nın Uçak Satın Alması Sanatçıları Kızdırdı! Telif Paralarını Uçağa Yatırdı!
28 Eylül 2020 - 23:00

Son yıllarda televizyon dünyasında başarılı işlere imza atan ve servetine servet katan TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni bir uçak alması tartışma konusu oldu. Domik Cumhuriyeti'nde çekimleri yapılan Survivor yarışmasını daha kolay yönetebilmek için uçak satın alan Acun Ilıcalı iş ilişkisi olan bazı sanatçıları kızdırdı.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde 100 Milyon TL ödeyerek özel jetini Global Express XRS 2012 model uçakla değiştirmişti. Kanada yapımı olan bu uçak içerisinde yapılacak olan değişikliklerin ardından 2 ay sonra Acun Ilıcalı'ya teslim edilecek.

ŞEHRAZAT'TAN AĞIR SÖZLERLE TEPKİ!Acun Ilıcalı'nın uçak satın alması Türkiye'de vatandaşlar kadar sanat dünyasını da meşgul etmeye başladı. Bazı sanatçılar bu satın alma işlemine tepki gösterdiler. Ünlü besteci ve söz yazarı Şehrazat sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı'ya tepkisini ağır sözlerle dile getirdi. Kendisine Acun Ilıcalı'nın telif borcu olduğunu söyleyen Şehrazat, "Önce telif ücretlerini öde" dedi.

UÇAĞIN BİR TEKELEĞİNİN PARASI İLE TELİFLERİN TAMAMINI ÖDER!

Acun Ilıcalı'ya tepki gösteren bir başka isim ise Hakan Eren oldu. Hakan Eren mesajında, "Acun Ilıcalı uçak almayı biliyor ama sanatçıların teliflerini ödemeyi bilmiyor. Yıllardır devam eden mahkemeleri var. Uçağın bir tekerleğine verdiği parayla tamamını öderdi. Acı ve üzücü bir durum." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum