Acun ılıcalı İle Şehrazat Arasında Büyük Kavga! Hakaretler Havada Uçuştu Mahkeme Yolu Göründü!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile besteci ve söz yazarı Şehrazat arasında büyük kavga çıktı. Acun Ilıcalı'ya hakaretler yağdırıp rencide edecek laflarla yerin dibine sokan Şehrazat'a bu sefer de Acun Ilıcalı'dan tepki geldi.

Acun ılıcalı İle Şehrazat Arasında Büyük Kavga! Hakaretler Havada Uçuştu Mahkeme Yolu Göründü!
30 Eylül 2020 - 19:15

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile söz yazarı ve besteci Şehrazat arasındaki telif tartışması kavgaya dönüştü. Acun Ilıcalı'nın 100 Milyon TL'ye yeni bir uçak almasına tepki gösteren Şehrazat ünlü televizyoncu hakkında çok ağır konuştu. Acun Ilıcalı hakkında, "Terbiyesiz, sana haram zıkkım olsun, bizim paramızla uçak alıp şov yapma, utanmaz ahlaksız" diyen Şehrazat büyük bir kavganın fitilini ateşledi.

ŞEHRAZAT'I KİMSE TUTAMADI!

İkilinin kavgasına diğer sanatçılar da dahil olurken Şehrazat kadar ağır sözler kullanan kimse olmadı. Herkes Acun Ilıcalı'dan teliflerini almak istediklerini ve böyle bir sıkıntı varken uçak almasının yakışık almadığını dile getirdi. Şehrazat ise hakarette sınır tanımayarak ağza alınmayacak sözlerle ünlü televizyoncuyu milyonlarca insan önünde rencide etti.ACUN ILICALI MAHKEMEYE GİDİYOR

Acun Ilıcalı uğradığı hakaretlere ise sadece 1 gün dayanabildi. Bir açıklama yapan Acun Ilıcalı, "Bana hakaret eden bir sanatçı var ismini verip de boş yere reklamını yapmayalım. Bizden yüksek telif bedeli talep ediyor. TV8'i üzerine yapsam yine onu memnun edemeyiz. Sabahtan akşama kadar bana hakaret etti. Ancak bunlar yanına kalmayacak. Bu terbiyesiz ile mahkemede hesaplaşacağız ve kazandığımız tazminatı da işitme engelli miniklerimize vereceğiz." dedi.

Acun Ilıcalı ile Şehrazat arasındaki kavganın mahkeme süreci şimdiden merak edilmeye başlandı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum