Acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için 21 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak Haberi geldi. 3 banka ortak karar alarak kişilerin t.c. kimlik numarasına göre bankamatik üzerinden 21000 TL Ödeme yapacak. Başlatılan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşlar banka kredi notu uygun olması durumunda 21 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi onayı alabilecek. 21 bin TL'ye kadar acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yaparak ilk taksit ödemesinde rahat bir nefes alabilecek. 

21 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar 36 ay vadeli olarak kullanabilecekleri bu kredileri hem kamu bankalarından hem de özel bankalar üzerinden istedikleri zaman alabileceklerdir. 

Ziraat Bankası

Kamu Bankası üzerinden 21 bin TL'ye kadar nakit kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen vatandaşlar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi Ziraat Bankası üzerinden kullanabilir. Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar için mobil uygulama üzerinden yapacakları bu Kredi kampanyasında kredi onayı alan kişilerin bankamatik hesabına 21000 TL ödeme yatıracak ve bu ödemeleri ATM üzerinden çekebileceksiniz. 

Ziraat Bankası üzerinden 21 bin TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar emekli olması durumunda emekli maaşını Bu banka üzerinden alabilirler ve kredi kullanabilirler. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ayrıca banka şubelerine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesine girebilirsiniz.

Akbank

Akbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için SMS kredi servisi hazırladı cep telefonunuzun üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu için kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak 4425 numarasına mesaj olarak gönderin. Akbank hesabı olan vatandaşlar ayrıca Akbank direkt uygulaması üzerinden 21000 TL masrafsız kredi kullanabilir.

1321

Garanti Bankası

Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve onaylanan Kredinizi hemen anında kullanabilirsiniz. Garanti Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa banka müşterisi olması durumunda Garanti Bankası mobil uygulaması üzerinden de kredi kullanabilecektir. Garanti Bankası sigortalı olarak çalışan vatandaşların en az üç aydır aynı iş yerinde çalışıyor olmasını isterken emekli olan kişilerin ise emekli maaşlarını kendi Bankasından almasını istemektedir. Belirtilen bu şartlara uygun olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 21 bin TL 36 ay vadeli kredi kullanabilirler.