İhtiyaç kredisi son zamanlarda neredeyse tüm vatandaşların araştırdığı ve almak için bankaların kredi listelerini incelediği bir hal aldı. Bankalar daha fazla müşteri çekebilmek için bu süreçte yeni kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyorlar.

Akbank son zamanlarda kredi kampanyaları ile birlikte büyük heyecana neden oluyor. Pek çok vatandaşın farklı ihtiyaçlarını baz alarak ihtiyaç kredisi ve nakit avans konusunda şartları esnettiğini duyurdu.

AKBANK NAKİT AVANS KAMPANYASI NEDİR?

akbank-nakit-avans

Kredi kartı olan vatandaşların kullanabilecekleri bir kredi türü olduğu söylenebilir. Belirli şartlar altında, yine belirli şartları taşıyan vatandaşlara verilmektedir. Nakit avans kredi kartı kullanımı ile kredi kullanımının arasındaki bir durum olarak ifade edilebilir.

Kredi kartının limitine bakılarak, banka tarafından sunulan nakit avans miktarı da değişiklik göstermektedir. Nakit avans krediye göre daha yüksek faizli ve ödeme vadesi daha düşük olarak belirlenmişti. Erkenden kapatılan nakit avans borçları için daha düşük oranda faiz uygulandığı için karlı olabilir.

AKBANK 25 BİN LİRA NAKİT AVANS VERECEK

Akbank müşterisi olup aynı zamanda Axess kredi kartına sahip olmanız durumda günün her saati bankamatikler aracılığı ile nakit avans kullanımı gerçekleştirmek mümkündür. Nakit avans kullanımı faiz oranı banka tarafından yüzde 1.98 olarak açıklandı.

Kredi kartı olan her vatandaş bu süreçte başvurularını online olarak yapabilecekleri gibi ATM’ler aracılığı da yapabilecekler. Akbank nakit avans limiti banka tarafından 25 bin lira olarak belirlendi. Nakit avans başvurusu telefonla da yapılabilir. Bunun için NA yazarak kredi kartının son 6 hanesi ile 5990 numaralı telefona mesaj gönderilmesi gerekmektedir.