Tüm dünyada bozulan ekonomik dengeler ülkemizde vatandaşı da derinden etkiledi. Finansal dengelerin bozulması nedeniyle ortaya çıkan çeşitli ihtiyaçların karşılanması için vatandaş zaman kaybetmeden bankaların yolunu tutuyorlar. Ancak bankaların kredi onayı sırasında istemiş oldukları belgeler, sunulan şartlar büyük sorunlara neden oluyor. Pek çok vatandaş şartları tamamlayamadığı için kredi başvurularından olumsuz yanıt alıyorlar.

Türkiye Finans son zamanlarda sunduğu yeni kredi kampanyası ile birlikte pek çok soruna çözüm bulacak gibi görünüyor. Klasik bankacılık sistemlerinden son derece uzak olan banka ihtiyacı olan vatandaşın yardımına anında koşuyor.

TÜRKİYE FİNANS BANKASI FAİZSİZ KREDİ DESTEĞİ VERİYOR

Türkiye Finans Bankası ile birlikte her alanda kredi desteği almak mümkün. İhtiyaç kredisi, eğitim kredisi, mobilya kredisi, sağlık kredisi, araç kredisi ve konut kredisi derken liste uzayıp gidiyor. Üstelik faizli bankacılık sistemlerinden uzak olarak katılım desteği ile tamamen faizsiz olarak kredi sunuyor. Faizli olarak sunduğu kredi seçenekleri de bulunuyor.

Son olarak hazırlamış olduğu kredi kampanyası ile birlikte dertleri çözmeye yönelik bir adım atıldı. İhtiyaç kredisi adı altında acil paraya ihtiyacı olan vatandaşa tam 30 bin lira nakit para desteği verilecek.

TÜRKİYE FİNANS DERT ÇÖZEN FİNANSMAN DESTEĞİ NEDİR?

türkiye-finans-ihtiyac-kredisi

30 bin liraya varan Dert Çözen Finansman Desteği ile birlikte herhangi bir ürün anında satın alınabilir. Tek ihtiyaca yönelik değil, birden fazla ihtiyaca yönelik olan sorunlar karşılanabilir. Alışverişte anlık çözümler sunar.

30 bin liraya kadar şartsız, kefilsiz ve gelir belgesi olmadan verilen bu krediye bankanın internet şubesinden, mobil bankacılık sistemlerinden, bankanın şubelerinden ya da telefon bankacılığı aracılığı ile anında başvuru yapabilir ve dakikalar içerisinde sonucu öğrenebilirsiniz.