Ekonomi

Acil para isteyenlere 15600 TL ödeme verilecek! TC kimlik numarasını yazmanız yeterli olacak

Acil para almak isteyenler için yapılan yeni kampanyada 15600 TL ödeme almak isteyenlere hemen aynı gün içinde nakit ödemesi yapılacak. 15600 TL ödeme almak istiyorsanız başvurunuzu QNB Finansbank üzerinden yapmanız gerekiyor.

QNB Finansbank yaptığı bu kampanyada acil para isteyenlere aynı gün içinde sonuç vermektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizlerde bu bankanın kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen başvuru yaparak kredi kullanabileceksiniz. QNB Finansbank nakit kredi kullanmak isteyenlere 36 ay vadeye kadar kredi verirken bankadan hesabı olan ve banka müşterisi olan kişilere de mobil uygulama üzerinden kredi vermektedir.

Bu bankadan en kolay yöntemler ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız da bankanın SMS kredi servisini kullanmanız yeterli olacaktır. Banka sms kredi servisi üzerinden başvuru yaparak kredi alacak kişilere 36 ay vadeye kadar hemen destek kredisi verilmektedir. SMS ile başvuru için TC kimlik numaranızı 5030 numarasına gönderebileceksiniz.