Ekonomi

Acil nakit ödemesi bekleyen Emekliye duyuru! 2 bankadan ödemeler hesaplarınızda görünüyor

Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan yeni kampanya duyurusunda, 2 banka üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, 100000 TL’ye kadar nakit kredi kullanabileceğiniz yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başladı.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular ile birlikte kredi kullanmak isteyen kişilere iki banka üzerinden aynı gün içinde hizmet ödemesi verilmektedir.

Ziraat Bankası ile birlikte Garanti Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, emekli kredisi kullanacak olan vatandaşların bağışlarının bu bankalar üzerinden olması durumunda işlem yapacağını söylemek istiyoruz.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası ile birlikte Garanti Bankası üzerinden alıyorsanız, internet bankacılığı veya internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz başvurular ile birlikte sizlerde bu iki banka üzerinden 100000 TL 24 ay vadeli kredi alabilirsiniz.

100000 TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için banka şubelerine gitmeden de işlemler hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanarak acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda, Garanti Bankası üzerinden de 5 dakika içerisinde kredi sonucunu alabileceğinizi söyleyebiliriz. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurun, yapacak olan vatandaşlar için aynı gün içinde hizmet ödemesi verilmektedir.

Garanti Bankası ile birlikte Ziraat Bankası üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere hızlı bir şekilde işlem yapılacak ve diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçları kapatılarak da banka üzerinden yüksek limitli ihtiyaç kredileri, kullandırılacak.

Garanti Bankası ile birlikte Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlara ayrıca bankalar emekli promosyon imkanı da sağlamaktadır.