Ekonomi

Acil nakit ödemeleri bu sabah başladı! Sorgulama yaparak ne kadar aldığınızı göreceksiniz

Acil nakit ödemeleri bu sabah başladı! Sorgulama yaparak ne kadar aldığınızı göreceksiniz

Acil nakit ödemesi almak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada, Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere kredi imkanı sağlamaktadır. 10 bin TL’ye kadar verilecek olan bu ödemelerde, isterseniz sorgulamanızı gerçekleştirerek, cep telefonunuz üzerinden mesaj atabilir ve ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası ayrıca ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için nakit kampanyası dahilinde internet bankacılığı uygulaması üzerinden de işlem yapacağını duyurdu.

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak işlemlerini hemen gerçekleştirebilir. Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda onay almaları ile birlikte aynı gün içinde kredi ödemelerini yapmaktadırlar. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalar ile birlikte kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli işlem yapılmaktadır.

Başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde Yapı Kredi Bankası şubelerine gidebilir veya bankanın internet sitesine giriş yaparak buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak, ne kadar onu aldınız oturdunuz yerden de görebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası ayrıca diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte vatandaşların kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulama, sonrasındaki kredi puanına göre de faiz oranlarından yararlandırarak kredi kullandırmaktadır.