Acil nakit ihtiyacı olan ya da borçları nedeniyle paraya sıkışan vatandaşlara güzel haber geldi. Hem düşük faizli hem de 3 ay ödeme ertelemeli kredi imkanı sağlanacak. Başvurular ise oldukça kolay. Sadece TC kimlik no ile online başvuru yapmak yetiyor. Krediniz anında onay alıyor. Üstelik de geri ödemesi dilediğiniz gibi taksitlerle yapılıyor. Yapı Kredi tarafından sunulan bu ihtiyaç kredisi vatandaşlara borçlarını kapatma ve kolay ödeme şansı sağlıyor. Peki Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

YAPI KREDİ 3 AY ÖDEME ERTELEMELİ KREDİ

Yapı Kredi Bankası, acil nakit paraya ihtiyacı olanlara 3 ay ödeme ertelemeli bireysel ihtiyaç kredisi imkanı veriyor. Başvuru yapan ve başvurusu onaylananlar ilk taksiti onay tarihinden tam 120 gün sonra ödüyor. Ancak başvuru sırasında taksit seçeneğini erkene almak, hemen ödemeye başlamak da mümkün. Kampanyada en fazla 90 gün erteleme seçeneği sunulurken aynı zamanda vade de 36 ay ile sınırlı tutuluyor.

acil-nakit-ihtiyaci-olanlar-tc-kimlik-no-ile-hemen-basvursun-yuzlerce-lira-karsiliksiz-hesaba-g-2

HEMEN BAŞVURU YAPIN

Yapı Kredi düşük faizli ödeme ertelemeli kredi kampanyasına başvurular mobil ve internet bankacılığı hizmetleri ile banka şubelerinden yapılabiliyor. Online bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru yapan ve ön onay alan vatandaşların en yakın şubeye giderek başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. Bankadan daha önce tanımlanan ön onaylı limiti bulunanlar belirlenen bu tutarı kullanabilir ya da yeniden değerlendirme talep edebilir.

acil-nakit-ihtiyaci-olanlar-tc-kimlik-no-ile-hemen-basvursun-yuzlerce-lira-karsiliksiz-hesaba-3

BAŞVURU ŞARTLARI

Yapı Kredi Bankası müşterisi olan ya da olmayan herkese 3 ay ödeme ertelemeli kredi imkanı sunuyor. Banka, başvuruları kendi bankacılık politikaları çerçevesinde değerlendiriyor. Başvuru işlemleri sonunda onay alanlar hemen krediyi kullanabiliyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusundan dikkat edilen ilk kriter ise kredi notu oluyor. Kredi notunuz yüksekse ve düzenli geliriniz varsa uygun faiz oranları ve ödeme koşullarıyla kredi kullanabilirsiniz.