20000 TL'ye kadar acil nakit destek kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, Denizbank üzerinden başvuru yaparak, hemen onay alabilir ve kendi hesaplarına bu parayı yatırabilir. 

Banka hesabı olmayan kişiler ise banka şubelerine giderek gelir belgesiz olarak 20000 TL kredi kullanabilir. Denizbank yeniyıl kampanyası olarak yapmış olduğu bu kampanyada özellikle daha önce başvuru yaparak, kredi onayı alamayan vatandaşlara acil nakit destek kampanyası olarak 20000 TL'ye kadar kredi onayı vereceğiniz kendi resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. 

Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, Denizbank'ın kredi politikalarına uygun olması durumunda hemen başvuru için onay alabilir ve yine aynı gün içerisinde parayı kendi hesabına yatırabilir. Denizbank müşterisi olan vatandaşlar, Denizbank internet bankacılığı şifresi alarak, Denizbank'ın mobil uygulaması aracılığı ile kredi başvurusunda bulunursa, gelir belgesiz, masrafsız ve düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabilecektir.

Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, ayrıca bu bankanın SMS kredi servisini ve internet, kredi servisini kullanarak da ihtiyaç kredisi başvurusunu banka şubelerine gitmeden yapabilmektedirler.

SMS ile Başvuru

Denizbank tarafından başlatılan bu kampanyada en çok kredi başvurusu yapılacak olan yöntemlerden birtanesi SMS ile kredi başvurusu yöntemidir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak, bu mesajı: 32 80 numarasına gönderin. 

32 80 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka, değerlendirmeye otomatik olarak yapacak ve sizin kimlik numaranız üzerinden ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler sizlere söyleyecektir. Sms ile kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi onayı alan vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek bu kredileri istedikleri zaman kullanabileceklerdir. 

acil-nakit-ihtiyaci-olanlar-icin-duyuru-yapildi-bugun-hesaplara-yatmaya-basliyor12

Gelir belgesiz olarak kredi kullanmak isteyen vatandaşların kredi notu en az 1300 ve üzerinde olması gerekmektedir. Emekli olan kişileri için ise banka emekli maaşı üzerinden kredi vereceği için Denizbank, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara gelir belgesiz kredi imkanı sunmaktadır. Denizbank, İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve kampanya detaylarıyla ilgili bilgileri almak istiyorsanız Denizbank'ın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu hakkında tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.