Acil Nakit İhtiyacı Olanlar Dikkat: O Banka Sizlere Anında 10 bin TL Nakit Kredi Vereceğini Duyurdu! Acil ihtiyacınızın olması durumunda hemen sizlere nakit verilecek.

Acil Nakit İhtiyacı Olanlar Dikkat: O Banka Sizlere Anında 10 bin TL Nakit Kredi Vereceğini Duyurdu! Acil ihtiyacınızın olması durumunda hemen sizlere nakit verilecek. Dünya genelinde başlayan küresel koronavirüs salgını sonrasında ekonomik kriz hayli yükseldi. Herkes bu kriz sebebi ile geçim sıkıntısı yaşamaya başladı. Bu zor günlerde bankaların vatandaşlara sunduğu maddi destek ise her şeye rağmen umut var dedirtiyor. İşsizlik rakamları ve enflasyon arttıkça da geçim zorluğu tırmanıyor. Tam da bu esnada TEB Bankası vatandaşlara iyi haberi verdi.

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Kredi faiz oranlarını bir anda diplere çeken TEB Bankası, sadece saniyeler içerisinde telefonla başvurmanız halinde 10 bin TL nakit kredi imkanı sunmaya başladı. Acil nakit lazım diyen herkes bu kampanyaya koşmaya başladı bile! Başvurular sınırlı sayıda kabul edildiği için hemen aramanız gerekiyor. Üstelik bu kampanyaya başvurmak için illaki TEB Bankası şubelerinden biri ziyaret etmek zorunda değilsiniz. Telefonla da işlemlerinizi yapabilirsiniz.

10 bin TL Nakit Para Anında Hesapta Olacak

5yilkredi-1

TEB Bankası düşük faizli kredi kampanyası kapsamı içerisinde 10 bin TL’ye değin acil nakit para olanağı sunacağını açıklamış oldu. Kredinin faiz oranı yüzde 1,85 düzeyinde tutulacak. Anında başvuru yapanlar bu krediyi alabilirken 540 TL ödeme yaparak bütün nakit gereksinimlerini karşılayabilecek. TEB Bankası’nın avantajlı sayılabilecek bu destek kredi kampanyası banka şubelerinden de yapılabiliyor. Fakat daha kısa sürede işlemleri tamamlamak adına arama yöntemi ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

TEB bankası ayrıca SMS ile kredi imkanı sağlıyor. TEB bankası üzerinden kredi alacak kişiler SMS ile başvuru yapmak istiyorsa, TC kimlik numarasını 4466 numarasına mesaj atması yeterli olacaktır. Bu şekilde kredi başvurusunda bulunabilir, onaylanan kredinizi hemen hesabınıza atabilirsiniz.