Ekonomi

Acil kredi dönemi başladı! 30.000 TL nakit ödemesi gelir belgesiz veriliyor

Acil kredi dönemi başladı! 30.000 TL nakit ödemesi gelir belgesiz veriliyor. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli 30000 TL kredi Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası üzerinden verileceği açıklandı. Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden yapılan başvurularda 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 30000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin artık şubelere gitmelerine gerek kalmadan da hemen acil olarak hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır.

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde hesaplarına yapılacak olan bu ödemeler ile birlikte kredilerini 5 dakika içerisinde kullanabileceğim de söylemek istiyoruz. Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanmak isteyen kişilerin banka kredi puanı uygun olması durumunda, şubelere gitmeden internet bankacılığını kullanarak istedikleri zaman acil kredi kampanyasına katılabilir.

Garanti Bankası, acil kredi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Garanti Bankası şubeleri üzerinden yapmış olduğunuz başvurular ile birlikte acil kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların, şubeler aracılığıyla birlikte yapmış oldukları başvurularda, düşük faizli krediler ödeniyor. 30000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için başvurularınızı hızlı bir şekilde internet bankacılığı uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası acil kredi kampanyasına başvuru

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. 30000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda hemen aynı gün içinde hizmet almaktadırlar. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara banka hızlı bir şekilde sonuç verecek ve onaylanan bu kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanacaktır. 30000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, SMS atarak da işlem yapabiliyor. Bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numarasını yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazın boşluk bırakalım ve doğum tarihinizi yazarak 44 11 numarasına bu mesajı gönderin.