Acil ihtiyacı olanların hesaplarına 10.000 TL ödeme yatıyor! Başvuru imkanı bu sabah başladı. Nakit ihtiyacı olan kişiler hemen onay alabilecekler. İşte detaylar...

Acil ihtiyacı olanların hesaplarına 10.000 TL ödeme yatıyor! Başvuru imkanı bu sabah başladı. Nakit ihtiyacı olan kişiler hemen onay alabilecekler. Acil ihtiyacı olan vatandaşların hesaplarına on bin TL'ye kadar ödeme yapacak olan Finansbank, yapmış olduğu son dakika kampanyasında, kişilerin, şubelere gelmeden SMS ile kredi kullanacağı yeni bir kampanya başlattı. İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve banka kredi notunuz yüksek ise Finansbank, sizlere 10000 TL ye kadar hızlı bir şekilde ödemesini vereceği kredi kampanyası başlatıyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Finansbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebiliyorsunuz.

50 30 numarasına mesaj atın

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek, Finansbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar TC kimlik numarasını 50 30 numarasına göndermeleri durumunda onbin tele için başvuruda bulunabiliyor. QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası olan cep telefonu ile SMS kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikten hemen sonra sonucunu internet bankacılığı veya internet sitesi üzerinden de sorgulayabiliyor. 

Sms ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, kredi onayı alan vatandaşlar, en yakın Finansbank şubesine giderek kredi kullanabilir. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

acil-ihtiyaci-olanlarin-hesaplarina-10000-tl-odeme-yatiyor-basvuru-imkani-bu-sabah-basladi1

3 Ay Erteleme Yapın 

Finansbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar cep telefonları ile yapmış oldukları başvurularda kredi onayı alırsak, kredi kullanma esnasında ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapabiliyor. Cep telefonunuz üzerinden ayrıca mobil uygulamayı kullanan vatandaşların daha düşük faiz oranları ve masrafsız, kredilerden yararlanacağını söyleyebiliriz. 

Cep telefonunuz üzerinden indirmiş olduğunuz mobil uygulamaya giriş yapabilmeniz için Finansbank, hesabınız üzerinden internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekmektedir. yapılacak olan ihtiyaç kredisi kampanyasında, Finansbank, vatandaşlara kredi notuna göre, faiz oranlarından yararlandırıyor. Kampanya detayları hakkında bilgi almak istiyorsanız, Finansbank'ın resmi internet sitesine giriş yaparak güncel faiz oranları ile birlikte başvuru şartlarını inceleyebilirsiniz.