9200 TL Emekli Olan Kişilerin Hesaplarına Gelmeye Başladı! Kontrol Edin. Emekli olan vatandaşlara kampanya yapan bankaların başında gelen Ziraat Bankası, yaptığı son kampanya ile gündem oldu.

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

9200 TL Emekli Olan Kişilerin Hesaplarına Gelmeye Başladı! Kontrol Edin. Emekli olan vatandaşlara kampanya yapan bankaların başında gelen Ziraat Bankası, yaptığı son kampanya ile gündem oldu. 9200 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, emekli olması durumunda, Ziraat Bankası üzerinden gelir belgesiz olarak nakit kredi kullanabilecek. 

Devlet bankası olan Ziraat Bankası, yaptığı tüm kampanyalarda özellikle ilk olarak emekli olan vatandaşlara ihtiyaç kredisi vermek istemektedir. Ülkemizde düşük faiz oranlarıyla kredi kullanmak isteyen vatandaşların başvuru yaptığı Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşlara hem ihtiyaç kredisi, hem de kredili mevduat hesabı olarak 9200 TL limit belirledi. 

Ziraat Bankası üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirebilmeleri için hızlı birşekilde sonuç alacakları bu kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar başvurularını hızlı bir şekilde yapabiliyor. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi kullanacak olan kişilerin Ziraat Bankası şubelerinden, Ziraat Bankası internet sitesinden ve hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden ödemelerini alabilmektedir. 

emekli11-1

Ziraat Bankası, 9200 TL ödeme alan emeklinin 36 ay vadeye kadar bu kredili kullanacağını ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapacağını söylemek istiyoruz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi olarak daha yüksek limitlerde kredi kullanabiliyor. 

Emekli maaşını ilk defa Ziraat Bankası şubelerine taşıyacak olan vatandaşlarda, banka şubelerine giderek başvuru yapmaları durumunda kredisine hızlı birşekilde kendi hesabına yatırarak yüksek limitli ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kullanabiliyor. 

ayrıca emekli maaşını Ziraat Bankasına taşıyan vatandaşlar, 750 TL'ye kadar varan emekli promosyonu ile birlikte 10000 TL'ye kadar varan kredili mevduat hesabı kullanarak acil ihtiyaçları için artı para imkanından da faydalanıyor.