Magazin

9 eylül Kuaförüm sensin puan durumu? Kuaförüm Sensin birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta yayınlanan ilk bölümde yarışmacılar geçtiğimiz hafta kaldıkları yerden yarışmaya devam ettiler. Yarışmada birinci olmak için ter döken yarışmacılar jüriden en yüksek puanı almak için kıran kıran bir yarış sergiledi.

KUAFÖRÜM SENSİN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Kuaförüm Sensin yarışmasını yakından takip eden izleyiciler Kuaförüm Sensin birincisi kim oldu? 9 eylül Kuaförüm sensin puan durumu? Sorularının cevaplarını araştırmaya başladı. Peki, Kuaförüm Sensin birincisi kim oldu? 9 eylül Kuaförüm sensin puan durumu?

9 EYLÜL KUAFÖRÜM SENSİN PUAN TABLOSU

Kuaförüm Sensin yarışmasında bu haftanın ilk gününde yarışmacılar ve jürilerden 11 puan alan Berk ve Merve gün sonuncusu olurken, 14 puan alan Hayat ve Özlem 3. sıraya yerleşti. Sıla ve Mira 17 puan alarak 2. olurken, yeni yarışmacılar Bilal ve Buse 19 puanla birinci oldular.

KENDİLERİNE HAYRAN BIRAKTILAR

Kuaförüm Sensin yarışmasında yarışmacı arkadaşlarından ve jüriden aldığı 19 puan alan Bilal ve Buse oldu. Daha ilk günden yaptıkları saç ve makyajla rakiplerinin önüne geçen yarışmanın yeni yarışmacıları kendilerine hayran bıraktırdı.

TUMHABER.COM

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı