81 yaşındaki sinemanın usta ismi Al Pacino ile 28 yaşındaki güzel Noor Alfallah'ın pandemiden beri birlikte olduğu öğrenildi.

Baba filminin yıldızı Al Pacino genç sevgili yapanlar kervanına katıldı.

81 yaşında olan usta aktör Al Pacino 28 yaşındaki genç sevgilisi Noor Alfallah ile pandemiden beri birlikte! Efsane aktör Al Pacino'nun genç sevgilisi 78 yaşındaki müzik efsanesi Mick Jagger'ın eski sevgili çıktı!

mick-jagger-74-romancing-noor-alfallah-22-pp-

Cumartesi günü California'da 28 yaşındaki Noor Alfallah'la yemek yediği görüntülenen aktörün pandemiden beri genç sevgilisi ile birlikte olduğu öğrenildi. 

İkili yemekten sonra aynı arabaya binerek mekandan ayrıldı.

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Al Pacino ve Noor Alfallah'a yemekte ünlü oyuncu Jason Momoa ve Julian Schnabel de eşlik etti. 

Jason Momoa geceden fotoğrafı Instagram hesabından "Harika bir gece. Efsanelerle akşam yemeğinin tadını çıkardığım için çok müteşekkirim" diye paylaştı.

Al-Pacino-noor-Alfallah

Pacino'nun eski sevgilisi Meital Dohan verdiği bir röportajda Al Pacino ile aralarındaki 39 yıllık yaş farkı için "Dürüst olmak gerekirse zaten yaşlı bir adam. Yani tüm sevgime rağmen ilişki sürmedi" demişti.

Peki Noor Alfallah Kimdir?

d4208d91370c3bcd8edd33526fb6e8ea

Televizyon yapımcısı olan Alfallah henüz 23 yaşındayken yine kendisinden oldukça büyük olan Mick Jagger'la birlikte olmuştu. Bu sırada Mick Jagger'ın sevgilisi Melanie Hamrick de hamileydi.

Noor Alfallah Jagger'dan önce de Hollywood'un bir başla efsanesi 91 yaşındaki Clint Eastwood'la yemek yerken görüntülenmişti ancak ilişki yaşadığını reddetmişti.