Ekonomi

80.000 TL borç kapatma kredisi verileceği açıkladı! Son karar sizlerin, başvuru yaparak borçlarınızı kapatın!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan borç kapatma kredisi kampanyası ile birlikte sizlerde 80000 TL’ye kadar aynı gün içinde kredi ödemesi alabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde kredi ödemesi yapacağını açıkladı.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara aynı gün içinde borç kapatma kredisi vererek, bireysel tüketici kredisi borçlarını ve kredi kartı borçlarını tek bir yerde toplama özelliği sağlıyor. Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşların son zamanlarda özellikle banka borçları yüzünden kredi onay alamamaları durumunda, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, bankalarda, icralık olmayan vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde kredi ödemesi yapacağını açıkladı.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için 80000 TL kadar kredi ödemesi vereceğini duyurdu.

5 bankadan açıklama! Ziraat, Vakıf, TEB, Akbank ve Qnb Finansbank 20 bin TL ödeyecek

Elinize Kimliğini Alıp Ziraat Bankasına Gidenlere 50000 TL Ödeme Yapılıyor!

Ziraat Bankası olur, başta olmak üzere kredi kullanacak olan kişiler, diğer kamu bankaları üzerinden de sadece şubelere giderek kredi başvurusunda bulunabiliyor.