Gündem

8 Aralık Pazar Türkiye Noterler Birliği Nöbetçi Noter Sorgulama! TNB İl İl Nöbetçi Noterler (Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya)

Türkiye Noterler Birliği tarafından hayata geçirilen ve vatandaşların işini çok kolaylaştıran nöbetçi noter uygulaması devam ediyor. Hafta içinde iş yoğunluğu veya diğer sebeplerle noter işlerini halledemeyen vatandaşlarımız tarafından büyük rağbet gören nöbetçi noterlerin , 8 Aralık 2019 pazar günü  Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya vb… açık olacak noterlerin il il sıralı listesini haberimizde bulabilirsiniz.

Hafta içi yoğun iş gücünden dolayı noter işlemlerini halledemeyen vatandaşlarımız için, Adalet Bakanlığı ile Türkiye Noterler Birliği ile anlaşma yaparak noterlerin hafta sonları da hizmet vereceğini duyurmuştu. Başta büyükşehirler olmak üzere her ilde noterler haftasonları da mesai yapmaya başladı. 

NÖBETÇİ NOTERLERİN ÇALIŞMA SAATLERİ

Yapılan anlaşma gereği Nöbetçi Noterlikler Cumartesi ve Pazar Günleri saat 10:00 – 16:00 aralığında hizmet vermektedir.

8 Aralık 2019 pazar günü vatandaşlar hangi notelerin hizmet verdiğini merak edip araştırıyor. Tumhaber.com olarak bizler de 8 Aralık 2019 pazar günü hangi noterlerin nöbetçi olduğunu sizler için yazdık.

8 ARALIK 2019 ANKARA NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ SORGULAMA

8 ARALIK 2019 İSTANBUL NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ SORGULAMA

8 ARALIK 2019 İZMİR NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ SORGULAMA

8 ARALIK 2019 ANTALYA NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ SORGULAMA

8 ARALIK 2019 ADANA NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ SORGULAMA

NÖBETÇİ NOTER SORGULAMA EKRANI

Nöbetçi noter sorgulamasını Türkiye Noterler Birliği resmi internet sitesi üzerinden kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Öncelikle aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıkkayın. Açılan sayfada ilk önce sorgulamak istediğiniz ili seçiniz ve daha sonra yan bloktan günü tarihi seçiniz. Tüm liste önünüze gelecektir. Açılacak listede Nöbetçi noterlerin telefonu, adresi, konumu gibi her bilgiyi rahatlıkla görebilirsiniz.

NÖBETÇİ NOTER SORGULAMA

Nöbetçi noter sorgulama konusunda verilecek en güncel bilgiler yukarıda anlatılmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu