Ekonomi

8-0-2-4-6 TC son hanesi olan tüm bireyler dikkat! 60.000 TL nakit ödemesi yapılacak

TC kimlik numarası üzerinden 60000 TL’ye kadar nakit kredi kullanarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan yeni kredi kampanyasında, sizlerde 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, bankaların başlatmış olduğu kredi kampanyalarına hızlı bir şekilde katılabilirsiniz. Akbank Yapı Kredi Bankası ve Finansbank tarafından başlatılan bu kampanyalarda gelir belgesi olarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır.

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Finansbank üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda başvurularınızı gerçekleştirmeden önce banka kredi puanı sorgulamanızı kimlik numaranız üzerinden yapabilirsiniz. Bankalar ile daha önce çalışmış olan ve düzenli ödemeler yapmış olan kişilerin banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumda bu üç banka üzerinden de kredi alabileceğini söyleyebiliriz.

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Finansbank üzerinden kredi başvuruları nasıl yapılıyor?

Akbank Yapı Kredi Bankası ve Finansbank internet siteleri üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran vatandaşlara hemen sonuç vereceğini duyurdu. Bankaların kendi resmi internet sitelerine girerek buradaki kredi başvuru formlarını dolduran vatandaşlar, 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldıklarını, hemen görebiliyor.

Halkbank Kredi Notu Düşük Olan Kişiler İçin Duyuru Yaptı! Vatandaş 30.000 TL Ödeme Alacak!

Son dakika: Banka kartı kredi kartı olan kişilere 50.000 TL ödeme verildi! Sizlerde aldınız mı?

Bankalar üzerinden ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atarak veya bankaların internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak da 7 24 kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olmaktadır. Akbank Yapı Kredi Bankası ve Finansbank hesabı olan vatandaşların 5 dakika içerisinde ihtiyaç kredisi kullanabilmeleri için mobil uygulamalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir.