Ekonomi

77.000 TL Banka Borcu Olanlara TEK Kalemde Borç Transferi Yapılacak ve Rahat Nefes Alınacak

Bankalar üzerinde borcu olan vatandaşların ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatabilmeleri için 77.000 tlye kadar yeni bir kredi paketi hazırlandı. Kamu bankaları ile birlikte bazı özel bankaların başlatmış olduğu bu kampanyalardan faydalanmak isteyen vatandaşları aynı gün içinde destek ödemeleri verilerek ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı duyuruldu. 77.000 TL borç kapatma kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar Kredi başvurularını yapmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden hemen aynı gün içinde hesaplarını ödeme alabilmek için internet üzerinden başvuru yapması istenmektedir.

Borç kapatma kredisi başvurunuzu eğer kamu bankaları üzerinden yapmak istiyorsanız Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank sizler için başlatmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında şartlara uygun olan vatandaşlar için hemen aynı gün içinde banka şubeleri üzerinden işlem yapacağını açıkladı. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank’ın banka şubelerine giderek kimlik gelir belgesi ve borç kapatma kağıtlarınız ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirirseniz Banka şube etkisinde sizlere 77.000 TL 24 ay vadeli Kredi imkanı sağlamaktadır.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yapmış oldukları başvurular sonrasında vatandaşlara vereceği bu krediler de emekli müşterilerine de destek vereceğini açıkladı. Emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek kredi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank haricinde Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası gibi bankalar üzerinden de borç kapatma kredisi kullanabilir ve düşük faizlerle tüm banka borçlarınızı tek bir yerde toplayarak transfer edebilirsiniz.