Ekonomi

75000 TL borcu olan herkes için haber var! Bankalar tüm borçlarınızı kapatmak için seferber oldu

75000 TL borcu olan herkes için haber var! Bankalar tüm borçlarınızı kapatmak için seferber oldu. 75000 TL’ye kadar borcu olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası Akbank, Ziraat Bankası ve Denizbank üzerinden borç kapatma kredisi kullanarak tüm banka borçların tek bir yerde toplamak kredisi yapabilirler. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi verecek olan bu dört banka üzerinden banka kredi politikalarına uygun olan her vatandaş kredi imkanından faydalanabiliyor.

Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere giderek hemen kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte işlem yapabilirsiniz.

Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler, 75000 TL’ye kadar 24 ay vadeli kredi almak istiyorlarsa banka borç kapatma kredisi için şubelere giderek veya bankanın internet sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurarak işlem yapabilmektedir.

Akbank üzerinden borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte işlem yapabilirsiniz. Akbank, borç kapatma kredisi, bireysel müşteri olan vatandaşlar için ödenmektedir.

75000 TL borç kapatma kredisi kullanacak olan tüm bireysel müşterileri için yapı Kredi Bankası düşük faiz oranları ile birlikte 24 ay vadeli kredi paketi hazırladı. Size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek başvurunuzu sadece kimliğinizle birlikte yapabilir ve kredi onayı almanız durumunda diğer bankadaki olan tüm borçlarınızı kapatarak hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank gibi kamu bankalarından düşük faiz oranları ile birlikte kredi alınacağında unutmayın.