70000 TL kredi borcu, 30.000 TL kredi kartı borcu, Toplamda 100 bin TL borç kapatma kredisi başladı. Sizlerde bankalardan borç transferi kredisi ile birlikte 100.000 TL'ye kadar kredi onayı alabilirsiniz. 70000 TL kredi borcu 30.000 TL kredi kartı borcunuzu kapatarak toplamda da 100 bin TL'ye kadar transfer kredisi hangi bankalar üzerinden alırsınız sizler için araştırdık. Sizlerde bu bankalar üzerinden borç transferi kredisi ile birlikte tüm banka borçlarımızı kapatabilirsiniz.

Bankaların verdiği ihtiyaç kredileri ile birlikte aynı zamanda bankalar müşterilerine borç kapatma kredileri de vermektedir. Sizlerde bankalar üzerinden borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 100 bin TL'ye kadar kredi almak istiyorsa güncel olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları için bu bankalar üzerinden kredi alabiliyor. İhtiyaç kredisi kredi kartı ne varsa kredili mevduat hesabı borçlarınızı ödemek de zorlanıyorsanız vereceğimiz bankalar üzerinden yapacağınız kredi başvurusu ile birlikte 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu kredilerde 70 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi için 30 bin TL'ye kadar ise kredi kartı için başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank 100.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu

QNB Finansbank üzerinden 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi başvurusu yapılmaktadır. 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak bu krediye alabiliyorsunuz. Kredi sonucu uygun olan kişiler 30 bin TL'ye kadar olan kredi kartı borçları için ayrı bir kredi kullanabilir. Ayrıca bankalarda ihtiyaç kredisi borcunuz varsa da banka üzerinden 70 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi kullanabiliyorsunuz. Sizlere bu kredileri banka şubelerinden vermektedirler. Size en yakın Finansbank şubesine giderek kimliğinizi verdikten sonra kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

70000-tl-ve-30000-tl-borclariniz-icin-3-bankadan-resmi-aciklama-geldi-son-dakika-onemli1

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi başvurusu 100.000 TL

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden dev borç kapatma kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 100.000 TL'ye kadar verilen bu kredilerin başvurularını yapmak istiyorsanız düzenli bir gelirsin olması gerekiyor. Gelir durumu düzenli olan kişiler çalışıyor bulması durumunda en az 6 aydır aynı iş yerinde çalışması emekli olması durumunda da emekli maaşlarını bu bankadan almaları gerekiyor. Ziraat Bankası 30 bin TL'ye kadar olan kredi kartı borçlarımız için düşük faizler de kredi vermektedir. 70000 tl ye kadar olan ihtiyaç kredisi borçlarımızı da kapatarak toplamda 100 bin TL borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası borç kapatma kredisi başvurusu

Garanti Bankası üzerinden de borç kapatma kredisi veriliyor. 100.000 TL'ye kadar verilen bu kredilerin başvurularına banka şubelerinden yapabiliyorsunuz. Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek üç ay ertelemeli ve toplamda 36 ay vade ile transfer kredisine başvuru yapabilirsiniz. Sigorta durumu 3 aydır aynı iş yerinde olan kişiler bu kredileri başvuru yapabilir. Kredi sonucu uygun olan kişiler tüm banka borçlarının tek bir yerde toplayabilecektir. Özellikle sadece kredi kartı borcunuzu kapatmak istiyorsanız 30 bin TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Emekli olan kişilerin emekli maaşlarını bankadan almaları gerekiyor.