Ekonomi

70-80-90-100 Bin TL Emekli Ödemesi Başladı!

70000 TL ile 100000 TL arasındaki emekli ödemesini almak isteyen vatandaşlar maaşlarını kamu bankalarına taşımaları durumunda hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi adı altında verilen bu nakit kampanyalarına katılarak, başvurularını gerçekleştirebiliyor.

70000 TL ile 100000 TL arasında emekli ödemesi almak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank gibi emekli maaşı, müşterileri olmaları durumunda bu bankalar üzerinden yapmış oldukları kredi başvuruları ile birlikte aynı gün içinde kredi ödemelerini hesaplarına yatırmaktadırlar. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, bu bankaların şubelerine gitmeden de işlemlerinizi yapabileceğiniz kredi kampanyalarına katılmak istiyorsanız, 100000 TL’ye kadar verilen borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından yapılan ve emekli olan vatandaşlar için verilecek olan bu ödemelerde kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara 70000 TL ile 100000 TL arasında emekli ödemesi verileceği açıklandı. Emekli maaşı alan vatandaşlar, banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte başvurularını gerçekleştirebilir.

Emekli maaşı başka bir bankada olan kişileri ise maaş, taşıma işlemlerini bu bankaya gerçekleştirdikten sonra 24 ay vadeli 100000 TL’ye kadar kredi kullanabilir ve bu kredileri istedikleri zaman ödemeye başlayabilir. 50000 TL’ye kadar kredi kullanmanız durumunda ise bankalar, sizlere sadece 36 ay vadeli olarak işlem yaparak sizlere ödeme tablosu oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. Emekli maaş hesabınız üzerinden sadece ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi değil, ayrıca konut kredisi ve taşıt kredisi alımlarınızda bankalar, sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi vereceğini açıkladı.