Gündem

“7. Koğuştaki Mucize” Rekora Koşuyor! Duygusal Film Etkilemeye Devam Ediyor…

Oyuncu kadro kalitesi ve oyuncuların performansı sayesinde izleyicilerde derin iz bırakan 7. Koğuştaki Mucize filmini kaç kişi izledi? Vizyona girmesiyle beraber gişelerde rekora koşan filmin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor ve filmin konusu nedir? Haberimizden film hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

7. Koğuştaki Mucize filmi dram türündeki olayları ve oyuncuların performansı sayesinde işlenen konuyu seyirciye geçirmeyi başardı. Duygulu ve etkileyici sahneler yer alan film gösterime girmesiyle beraber sinema salonlarını tamamen doldurdu. 

Güney Kore filmi “Miracle in Cell No.7” uyarlaması olan filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturdu. 7. Koğuştaki Mucize senaristliğini ise Kubilay Tat üstlendi.

7. Koğuştaki Mucize Ne Kadar İzlendi?

7. Koğuştaki Mucize ilk 3 gününde toplam 615.411 izlenme sayısına ulaştı ve 11.267.063.00 hasılatla rekora imza attı. Film 1 hafta içinde toplam 1 milyon seyirci barajını aşarak en çok seyredilen filmler arasında birinci sırada yer aldı. Filmin 9. Gününde izlenmesi ise 1.206.402’dir.

7. Koğuştaki Mucize Filmi Oyuncu Kadrosu

Nisa Sofiya Aksongur, Aras Bulut İynemli, Mesut Akusta, İlker Aksum, Yurdaer Okur, Yıldıray Şahinler, Deniz Baysal, Sarp Akkaya, Celile Toyon ve Deniz Celiloğlu gibi başarılı isimler filmde yer aldı.

7. Koğuştaki Mucize Filmi Konusu

7. Koğuştaki Mucize filminde; Ege’de kasabada sıkıyönetim komutanının kızı ölmüştür.  Komutanın kızının ölümüyle beraber, babaannesi ve kızı ile yaşamını devam ettiren Memo idam cezası almıştır. İnsanlar adalet peşindeyken Memo ve Ova’nın istekleri birbirlerine ulaşmaktır. Adaletin yerine gelmesi ise mucizelere kalmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı