Ekonomi

6 bin, 60 bin TL Arasında 10 Gün İçinde Ödemeler Olacak! Bankalar Açıkladı

6 bin, 60 bin TL Arasında 10 Gün İçinde Ödemeler Olacak! Bankalar Açıkladı. 10 gün içerisinde başvurunuzu Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden gerçekleştirmeniz durumunda, sizleri 60000 TL’ye kadar 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacaktır. 6000 TL ile 60 bin TL arasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler bireysel müşteri olması isteniyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış olduğu bu kampanya duyurusunda, nakit ihtiyacı olan ve hızlı bir şekilde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için hızlı bir şekilde internet bankacılığı uygulamalarını kullanmanız durumunda sizlere destek kredisi verecek. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır.

6000 TL ile 60000 TL arasında 10 gün içerisinde başvuru yapmanız isteniyor

Nakit ihtiyacı olan kişiler, özellikle düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi almak istiyorlarsa, 10 gün içerisinde başvuru yaparak gelir belgesiz, masrafsız ve hızlı bir şekilde 36 ay vadeli yüksek limitli krediler kullanabiliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu bu kampanyalarda, emekli maaşını kendi bankasına olan kişiler ile birlikte son işyerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışan vatandaşlara destek vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli olarak değil, hızlı bir şekilde işlem yapacağını duyurdu.

Ziraat Bankası 5000 TL Ödeme Yaptı! Bugün Başlayan Kampanya Alkış Topladı!

Akbank 0.99 Faiz Oranları ile 7500 TL Ödeme Yapacağını ve Emekliye Ayrıca 7000 TL Emekli Promosyon Vereceğini Tekrar Yayımladı

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank hesabınızın olması durumunda banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte de işlem yapabilirsiniz.