Ekonomi

55 bin TL kadar borcu olanları ilgilendiren haber geldi! Borçlarınızı kapatın

Bankaları olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak için 55 bin TL’ye kadar olan borçlarınızı kapatabileceğiniz yeni bir kredi kampanyası paylaşıldı. Kamu bankaları ve özel bankaları tarafından başvurduğunuzu gerçekleştirerek güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınız ile birlikte varsa kredili mevduat hesabı borçlarınızı da kapatarak 55.000 TL ödeme alabilirsiniz.

50.000 TL’ye kadar kullanacağımız tüm borç kapatma kredilerinde 36 ay vadeli olarak işlem yapılırken 55.000 TL kredi kullanacak olan kişiler 24 ay vadeli olarak kredi alabilmektedirler.

55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak şartları uygun olarak ihtiyaç kredisini hesaplarına yatıracak olan vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda 90 gün ertelemeli olarak sizlere hızlı bir şekilde Kredi imkanı sağlanacak ve onaylanan bu kredileri hesaplarınıza yatırarak da kullanmanıza olanak sağlanacaktır.

55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirebilmeleri için şubelere gitmeden de başvurularını bankaların internet siteleri üzerinden kolay bir şekilde yaparak ne kadar sonuç aldıklarını hemen görebilecekler.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız şubelere gitmeden işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalara katılmak için başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank’ın resmi internet sitesi üzerinden borç kapatma kredisi kampanyası başvuru formunu doldurarak hemen ne kadar onay aldığınızı görebiliyorsunuz.

Garanti Bankası üzerinden de borç kapatma kredisi verilecek ve banka şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere anında sonuç verilerek tüm banka borçları kapatılmaktadır. Garanti Bankası haricinde İş Bankası Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden de borç kapatma kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.