Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişilere qnb Finansbank tarafından yeni bir kampanya Haberi geldi. Bu sabah başlatılan kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar 5 dakika içerisinde Kredi limitleri hakkında bilgileri hemen sms ile alabilir. Qnb Finansbank 5030 SMS servisi ile birlikte vatandaşlara banka şubelerine gelmeden kredi onayı alma imkanı sağlıyor. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler Bu kampanyaya katılarak hemen Kredi imkanından faydalanabilir.

Qnb Finansbank tarafından verilen bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenmek istiyorsa kendi cep telefonları üzerinden ücretli bir mesaj atması gerekiyor. T.c. kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj olarak gönderirsiniz 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz.

Mesaj attıktan sonra banka sizin t.c. kimlik numaranız üzerinden kredi puanı sorgulaması yapar ve ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgileri mesaj ile gönderir. Mesaj ile gönderildikten sonra beş dakika içerisinde sizlere sonuç gelir ve kredi kullanmış olursunuz. Acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar kredi kullanmak istiyorlarsa ayrıca finansbank'ın mobil uygulamasını da kullanarak banka şubelerine gitmeden işlem yapabiliyor.

qnb-finansbank-emekli-kredisi-kampanyasina-katilmak-isteyenlere-100000-tlye-kadar-onay-verecek

5030 numarasına kimlik numaranızı gönderdikten sonra kredi onayı alırsanız ve Bu bankada hesabınız varsa internet bankacılığına giderek buradan banka şubelerine gitmeden Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan Bu kampanyada banka kişilerin Kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanılarak müşterilere ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır.

Verilecek olan krediler bireysel ihtiyaç kredisi olarak verileceği için sigortalı olarak çalışıyor olmanız emekli olmanız veya devlet memuru olmanız durumunda sizlere kredi ödemesi yapılmaktadır. Bankaların güncel faiz oranları da öğrenmek istiyorsanız resmi internet sitesine girebilir ve resmi internet sitesi üzerinden ayrıca Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.