Ekonomi

50000 TL nakdi kredi kampanyası hakkında duyuru yapıldı

Meclis tarafından onaylanan ve kamu bankaları tarafından emekli ve çalışan vatandaşlara verilecek 50000 TL nakdi kredi kampanyası hakkında duyuru yapıldı. Başvurularınızı emeklilik hesabınız üzerinden yaparak 50000 TL’ye kadar ödeme alabileceğiniz bu nakit kampanyasına katılmak isteyenlere 3 ay vadeli kredi imkanı sağlanmaktadır.

Emeklilik hesabınızdan başvurunuzu yaptıktan sonra 50000 TL ödeme almak istiyorsanız 36 ay vade ile verilecek bu kredi kampanyalarına katılabilir, nakit kullanabilirsiniz.

İhtiyaç kredisinden, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank aracılığıyla emekli maaşı alan vatandaşlar ile birlikte son işyerinde 6 aydır sigortalı olup sigortalı olan vatandaşlar yararlanabilmektedir. Kredi sonucunu 5 dakika içerisinde öğrenebileceğiniz bu nakit kampanyasına katılmak isteyen kişiler, başvurularını yaptıktan hemen sonra işlemlerini gerçekleştirebilir ve hızlı bir şekilde kredi kullanabilirler. Krediye ihtiyacı olan vatandaşların başvurularını yaptıktan sonra 5 dakika içerisinde işlemlerini tamamlamak için internet bankacılığı uygulamasını kullanmaları gerekmektedir.

BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank aracılığıyla başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında kredi koşullarını sağlayan emeklilere daha yüksek limitler sağlanmaktadır. Devlet desteği ile verilecek ve düşük faizli vatandaşların ihtiyaçları için kullanılacak olan bu kredi kampanyalarına katılmak isteyenler kimlik ve gelir belgesi ile banka şubelerinden başvurularını yapabilir veya kredi başvurusunu doldurabilirler. buradan bankanın web sitesine giriş yaparak formu doldurun. Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, şartların uygun olması kaydıyla diledikleri zaman başvuruda bulunup nakit kullanabilirler.