Ekonomi

5000 TL’ye Kadar İhtiyacı Olana Halkbank, ING ve Garanti BBVA Mini Kredi Veriyor! Belgede İstemiyor

Halkbank, İNG Bank ve Garanti Bankası üzerinden 5000 TL kadar ihtiyacı olup, kredi kullanmak isteyen kişilere hızlı bir şekilde kredi sonucu verileceği yeni bir kredi paketi hazırlandı. Halkbank: İNG Bank ve Garanti Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, mini kredi kampanyasına katılacak olan bireysel müşteriler için başlatılan bu kampanyadan, nakit ihtiyacı olan kişilere hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak ve 5000 TL’ye kadar kredi ödemesi verilecektir.

5000 TL’ye kadar kullanmış olduğunuz bu kredilerde şartları uygun olan vatandaşlara aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılarak ta 36 ay vadeli düşük faizli kredi imkanı sağlanmaktadır. Banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda ve daha önceki banka çalışmalarınızdan ötürü herhangi bir icralık ve avukatlık olmamanız durumunda sizlere bu üç banka üzerinden hemen 5000 TL ödemek, gelir belgesiz verilmektedir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Halkbank, İNG Bank ve Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler en yakın banka şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi, üzerinden Kredi başvurusunda bulunabilir.

Banka şubelerine gitmeniz durumunda kredi kullanacak olan vatandaşlara, şartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarına yatırılacak olan ödemeleriyle birlikte kredi imkanı sağlanmaktadır.

50000 TL nakdi kredi kampanyası hakkında duyuru yapıldı

Emekli kredisi için Denizbank kolları sıvadı! 50.000 TL ödeme bugün verilecek

Halkbank: İNG Bank ve Garanti Bankası ayrıca, kendi mobil uygulamaları üzerinden de 7 24 ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını açıkladı. Bankaların internet bankacılığı şifresini kullanmanız durumunda sizlere hızlı bir şekilde 7 24, haftasonu olsa bile 5000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi hesabınıza yatırılarak kullandırılmaktadır.