Ekonomi

5000 TL İhtiyaç Kredisi Verilecek! 4 Bankadan Kredi Kampanyası Duyurusu Yapıldı!

5000 TL İhtiyaç Kredisi Verilecek! 4 Bankadan Kredi Kampanyası Duyurusu Yapıldı! 5000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için aşağıdaki bankalardan, banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen onay olabileceğiniz bir kredi kampanyası, sizler için hazırlanmıştır. 5000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak yeni bir kredi paketi hazırlanacak ve hazırlanmış olduğu bu kredi paketinde de hemen aynı gün içinde hesaplarınız ödemeler banka şubelerine gitmeden de yapılacaktır.

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeleri alabilmek için SMS ile kredi başvurusunda bulunması gerekiyor. Kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına gönderin.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden, cebimde kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için hızlı bir şekilde cebimde kredi kampanyasına katılarak SMS ile başvuru yapabilir. Kredim TC kimlik ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 32 80 e gönderebilirsiniz.

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar TC kimlik numaralarını 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda hemen aynı gün içinde kredi başvurusunda bulunabiliyor.

ZİRAAT BANKASI

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa banka şubelerine giderek veya bankanın internet sitesine giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabilir.