Vakıfbank tarafından yapılan son dakika duyurusu ile birlikte, sigortalı şekilde çalışmalarını gerçekleştiren vatandaşlara özel, gelir belgesi şartı aranmaksızın 30 bin TL tutarında ödeme gerçekleştirilecektir.

Vakıfbank tarafından sigortalı bir şekilde çalışmasını sürdüren her bir vatandaş için gelir belgesi şartının aranmasına gerek duyulmaksızın 30 bin TL tutarında bir ödeme gerçekleştirileceği belirtildi. Son dakika haberi olarak yayınlanan bu duyuru ile birlikte birçok vatandaşın da yüzü gülmüş oldu.

Söz konusu kredi 36 ay vade üzerinden verilerek vatandaşlara ödeme kolaylığı da sunulacak. Birçok vatandaşın ekonomik açıdan zorlu bir süreç içerisinde yer aldığı bu dönem içerisinde, bir nebze de olsun nefes alması amaçlanıyor.

Vakıfbank tarafından sürdürülen kampanyalar içerisine bir yenisi daha eklendi. 36 ay vade ile ödeme imkanı sunulacak bu kampanya ile birlikte 50 yaş altında olan her birey kredi almaya hak kazanıyor. Söz konusu maaşın mevcut giderlerini karşılamaya yönelik yeterli gelmeyen kişilere özel sunulan bu kredi imkanından nakit olarak her sigortalı çalışan personel faydalanabiliyor.

Önde gelen kamu bankalarından birisi olan Vakıfbank 36 ay vade üzerinden değerlendirilmesi gereken kredisi ile bir kez daha gündeme geldi. Birçok çalışanı yakından ilgilendiren bu kampanya sık şekilde konuşulmaya başlandı.

50-yas-altinda-bulunan-vatandaslara-ozel-vakifbanktan-30-bin-tl-odeme-yapilacak

30 Bin TL Vakıfbank Kredisi Başvuruları Başladı!

Adından son dönemlerde düzenlediği kredi kampanyaları ile sık şekilde söz ettirme başarısını gösteren Vakıfbank, düşük faizli şekilde sunduğu kredilerine birçok kesimden insanlar ilgi göstermektedir. 30 bin TL tutarında kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar için ise başvuru şartları belli oldu. Her bir vatandaş gerekli olan koşulları sağlaması halinde kredi tutarını nakit şekilde kullanabilme hakkına sahip olabilmektedir.

Kredi kampanyasından yararlanmak için öncelikli olarak iş yerinde geriye dönük son 6 aylık zaman diliminde çalışma şartı aranmaktadır. Vatandaşlar kendisine yakın olan Vakıfbank şubesine giderek başvurularını bizzat yerine getirebilecektir. Mevcut yoğunluğa göre değerlendirilecek olan kredilere ise en kısa süre içerisinde gerekli olan sonuçlar verilmektedir. Şuanda hemen giderek başvurunuzu gerçekleştirme şansına sahipsiniz.