Her geçen gün ayçiçek yağının fiyatına zam gelmeye devam ediyor. Ayçiçek alacaklar açısından son dakika haberi şeklinde yansıdı kulislere nokta fiyatlarda değişiklik meydana geldi.

Her geçen gün ayçiçek yağının fiyatına zam gelmeye devam ediyor. Ayçiçek alacaklar açısından son dakika haberi şeklinde yansıdı kulislere nokta fiyatlarda değişiklik meydana geldi.

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

5 litre ayçiçek yağında fiyat değişikliği gerçekleşti. Bugünden itibaren fiyatlar güncel rakamlar üzerinden uygulanacak. Türkiye'nin yaşamış olduğu ekonomik problemler sebebiyle pahalı olan ayçiçek yağı, her evin olmazsa olmazı tabii ki... Bu nedenden dolayı alışveriş yapacak olan vatandaşlar, en ucuz ayçiçek yağının nerede satışının gerçekleştirildiğini araştırıp bunu gerek sosyal medya hesaplarından gerekse de arama motorlarından araştırmaya devam ediyor. Ayçiçek yağına gelen zamlar nedeniyle, merak edilen konular arasında bulunan son fiyatlar olmaktadır. Fakat ayçiçek yağı olan kişiler, marketlerde ya da online internet üzerinden devamlı fiyat araştırması yaparak satın almaktadır. Marketlerde satılan ayçiçek yağlarının son güncel rakamlarını bu haberimizde bulabilirsiniz.

aycicek-yagi-zam_1280x720-780x470

Son Dakika Ayçiçek Yağı Güncel Fiyatları

Vatandaşlar devamlı yükselme eğiliminde olan ayçiçek yağı fiyatlarını merak ediyor.

  • Aymar marka 5 litrelik ayçiçek yağının online internet sitelerinde en düşük satış fiyatı 240 TL,
  • Abalı marka 5 litrelik ayçiçek yağı fiyatı ise 275 TL,
  • Yudum marka ayçiçek yağının 5 litreliği 219 tl,
  • Bu kampanyanın da kısa süreli olduğunu söylemekte fayda görüyoruz. En çok tercih edilen yağlar arasında yer alan bir yağ marka 5 litrelik ayçiçek yağının satış fiyatı ise 220 tl olarak raflara yansımaktadır.