5 Litre Ayçiçek Yağında Görülmemiş İndirim! Sıraya Gerek Yok! 73 Liradan Sipariş İmkanı!

5 Litre Ayçiçek Yağında Görülmemiş İndirim! Sıraya Gerek Yok! 73 Liradan Sipariş İmkanı! Ülkemizdeki son aylarda yaşanan ekonomik belirsizlikler ile beraber dünya gündeminin oldukça sıcak seyrediyor olması market fiyatları üzerinde öngörülemeyen bir artışın meydana gelmesine sebebiyet vermiştir. Özellikle temel tüketim maddelerinde ve gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışları vatandaşların zaten zorlandığı bugünlerde giderek sıkıntılarını büyümesine sebebiyet vermektedir.

Temel tüketim ürünleri ve gıda maddelerine ulaşımın giderek zorlaştı bugün de devlet tarafından bazı teşvik ve kolaylık adımları atılmaya başlamıştır. Özellikle gıda ürünlerinde yapılan KDV oran indirimi vatandaşın cebine küçük da olsa rahatlatmıştır. Geçtiğimiz hafta ise Ayçiçek yağı için yapılan stok açıklamaları ve fiyat artışı nedeniyle devlet bir adım daha atarak PTT AVM üzerinden kampanyalı bir imkanın sunulmasına zemin hazırlamıştır. PTT AVM üzerinden satılacak olan Ayçiçek yağı için %15 oranında bir fiyat indirimi yapılacağı açıklaması vatandaşın cebini bir miktar daha rahatlatacak benzemektedir.

41-loif-k0w0-m9ss-qoek-J3dp

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Özellikle son günlerde yaşanan döviz kurlarındaki belirsizlik ve hareketlilik ülke genelindeki gıda fiyatları üzerinde de bazı etkilere sahip olmuştur. Bu nedenle devlet vatandaşın alım gücünü biraz olsun rahatlatabilmek adına vergi indirimi yaptığı gibi bazı özel kampanyalar ile de vatandaşın bütçesini biraz olsun rahatlatmaya yönelik adımlar atmaktadır. Bu konudaki en son gelişme PTT AVM üzerinden satılacak olan Ayçiçek yağı fiyatı üzerinde gerçekleşecektir.

PTT AVM sanal bir market olarak hizmet vermekle beraber buradaki gıda ürünlerinin kapsamında yapılan bazı indirimler vatandaşın bütçesine oldukça rahat ettirmektedir. Bu konudaki en son girişim ise Ayçiçek yağı üzerine yapılacak olan %15 oranındaki indirimdir.