5 Dev Banka Duyurdu! Bayrama Kadar Nakit Dağıtmaya Devam Edecek! Nakit ihtiyacı olan kişilere hemen işlem yapılacak! İşte 5 bankanın kampanyası!

Bankalar üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere özel bankalar ve kamu bankaları kampanya başlatarak, 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi vereceğini açıkladı. 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecek ve nakit kullanabilecek. En yakın banka şubesine giderek işlem yapacak olan kişiler için başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak kredi kullanmaları durumunda en yakın banka şubesinden veya SMS atarak hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara en yakın banka şubesine giderek, 50000 TL'ye kadar düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabiliyor. Başvuru yapmak istiyorsanız, ayrıca size yakın olan banka şubesi haricinde internet sitesine girerek buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da işlem yapabilirsiniz. 

QNB Finansbank

QNB Finansbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak işlemlerini hemen yapabiliyor. QNB Finansbank, SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, kredi kullanmak isteyen kişiler TC kimlik numarasını 50 30 numarasına mesaj olarak gönderirse bir başvuru yapacak. QNB Mobil uygulama üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden de 7 gün yirmidört saat nakit başvurusunda bulunabilir. 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak kredi kullanabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Akbank

emekli-maasi-alanlar-dikkat-hesabiniza-4444-tl-odeme-yatacak

Akbank, başlatmış olduğu bu kampanya ile birlikte 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebileceğiniz nakit kredi kampanyasını hızlı bir şekilde işlem vereceğini açıkladı. Akbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar, direkt uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Akbank 36 ay vadeye kadar vermiş olduğu, ihtiyaç kredilerinde 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilmektedir. En yakın banka şubesine giderek işlem yapacak olan kişilere, Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, hemen kredi kullanabiliyor. En yakın banka şubesi üzerinden işlem yapacak olan kişiler kimlik ve gelir belgesiyle birlikte kredi başvurusunu tamamlayabilir ve düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabilir.