Ekonomi

5 bankadan açıklama! Ziraat, Vakıf, TEB, Akbank ve Qnb Finansbank 20 bin TL ödeyecek

5 bankadan açıklama! Ziraat, Vakıf, TEB, Akbank ve Qnb Finansbank 20 bin TL ödeyecek. Ziraat Bankası Vakıfbank TEB Bankası Akbank ve Finansbank tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasında gelir belgesiz olarak Kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi puanına göre faiz oranlarından yararlanarak 36 ay vadeli Kredi verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası VakıfBank üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşlar kamu Bankası olmasından dolayı diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanabilir. ₺20.000’ye kadar kullanacağınız bu kredilerde 36 ay vadeli olarak işlem yapabilecek ilk taksit ödemenizde 45 gün veya 90 gün erteleme yapabilecek ve gelir belgesiz masrafsız olarak düşük faizli kredi kullanabileceksiniz.

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda şartlara uygun olarak bankadan SMS atarak Kredi başvurusunda bulunabiliyor. SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Kredi yazın boşluk bırakın t.c kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 44 25 numarasına gönderin. 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere sonuç verecek ve onaylanan Kredi hakkında bilgileri sms ile sizlere gönderecektir.

Qnb Finansbank ve TEB Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerde cep telefonları üzerinden SMS atarak veya banka hesapları olması durumunda mobil uygulamaları kullanarak da 20.000 TL kredi kampanyasına katılabilir.

Qnb Finansbank ve TEB Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler 20.000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularımı gerçekleştirerek hemen 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi kullanabilmektedir.