44000 TL Kişilerin Kendi TC Kimlik Numarasına Göre Yatacak! 3 Banka Duyurdu. Başvuru yapmak isteyenler nasıl işlem yapacak belli oldu.

44000 TL Kişilerin Kendi TC Kimlik Numarasına Göre Yatacak! 3 Banka Duyurdu. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan 44000 TL'ye kredi kampanyasında 3 banka kolları sıvadı. Ziraat Bankası Akbank ve Denizbank üzerinden başlatılan bu kampanyada 36 ay vadeye kadar 44.000 TL kendi kimlik numaranız üzerinden sorgulama yaparak alabileceksiniz. Banka şartlarına uygun olan vatandaşlar istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirerek sonuçlarını öğrenebilecek. 

Ziraat Bankası

44000 TL kimlik numaramız üzerinden başvuru yapmak için en uygun banka, sizler için Ziraat Bankası oluyor, Ziraat Bankası, devlet bankası olmasından dolayı düşük faiz oranları ile kredi imkanı sağlamaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu banka üzerinden 36 ay vadeye kadar şubelere gitmeden istediğiniz zaman kredi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara acil ihtiyaçları için bu kredilerin hızlı bir şekilde alabiliyor. 

44000-tl-kisilerin-kendi-tc-kimlik-numarasina-gore-yatacak-3-banka-duyurdu1

AKBANK

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, banka kredi politikalarına uygun olması ile birlikte bu banka üzerinden işlem yapıyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler, ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli, toplamda ise 36 ay vadeli olarak kredi alabiliyor. Akbank kredisi başvurusu yapmak için SMS atabilir veya bankanın internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. 

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Denizbank

Denizbank üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanmak isteyen vatandaşlarda cep telefonları üzerinden, atacakları mesaj ile 44000 TL kredi onayı alıp alamadıklarına görebilir. Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına girebilir kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderebilirsiniz. Banka kredi notu yüksek olan vatandaşlar, en yakın DenizBank şubelerine giderek buralardan da istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirebilir ve kredi kullanabilir.