Gaziantep'te yaşayan Ali Çakır (61) isimli bir kişi, boşanma aşamasında olduğu 40 yıllık eşi 500 TL nafaka istedi diye 12 yerinden bıçakladı. Talihsiz kadın yoğun bakıma alınırken, şüpheli koca polis tarafında gözaltına alındı.

Olay, Gaziantep merkeze bağlı Dumlupınar Mahallesi'nde dün öğle saatlerinde meydana geldi. İddialara göre, emekli olan Ali Çakır ile boşanma aşamasında olan 40 yıllık eşi Behiye Çakır arasında nafaka ödenmesiyle ilgili bir tartışma yaşandı. 500 TL nafaka yüzünden yaşanan tartışmanın büyümesi üzerinde Ali Çakır, 3 çocuğunun annesi Behiye Çakır'ı önce darp etti, daha sonra mutfaktanm aldığı bışakla saldırdı. 12 yerinden bıçak darbesi alan kadın kanlar içinde kalırken ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Behiye Çakır

Gözden kaçırmayın

Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi? Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi?

Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri yaralı halde buldukları Behiye Çakır'ı ambulansa alarak özel bir hastaneye kaldırdı. Burada ameliyat edilen talihsiz kadın daha sonra yoğun bakım ünitesine tedavi altına alındı. Behiye Çakır'ın sağlık durumunun ciddi olduğu bildirilirken şüpheli koca Ali Çakır'ın ise polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.

ali çakır

"ANNEM ÖLMESİN"

Behiye Çakır'ın kızı Serpil Köseler, anneisyle babasının arasında nafaka yüzünden tartışma çıktığını ve annesinin babasından kaçmak için yere düştüğünde babasını  annesini bıçakladığını söyledi. Şuan da hayati riski olduğu annesinin bunları haketmediğini belirten gözü yaşlı kız, annem ölmesin diye feryad etti.