Ekonomi

4 Gün Sonra Bitecek! Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Duyuru Yaptı! Son Dakika Haberi Geldi

4 gün içerisinde Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank hesabı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyanın biteceği Haberi geldi. Türkiye’de kamu Bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank yapmış oldukları özellikle bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte adından söz ettirmeye devam ederken kendi banka müşterilerine daha uygun faiz oranları ile birlikte Kredi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek kredi kullanmak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli 50.000 TL gelir belgesiz kredi vermektedir.

Ziraat Bankası başta olmak üzere Halkbank ve Vakıfbank üzerinden de kredi almak isteyen vatandaşların şartlar dahilinde istedikleri zaman 50.000 TL’ye kadar kredi alabileceği haberin yayınlandı. Bireysel müşterilerin Bu banka üzerindeki hesapları ile alacakları internet bankacılığı şifreleri ile birlikte Kredi başvurularını mobil uygulamalar üzerinden veya internet şubesine giriş yaparak buradan alabilecektir.

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank yapmış oldukları Bu kampanyada özellikle emekli maaşı alan müşterileri de düşündü ve emekli maaşı hesapları üzerinden yüksek limitli krediler vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşları için başlatmış olduğu bu Kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara 90 gün ertelemeli olarak Kredi imkanı sağlayacağını duyurdu. Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin Banka hesabı olmaması durumunda da 4 gün içerisinde yapacakları başvurularda gelir belgesiz olarak düşük faizlerde kredi alabileceğini söyleyebiliriz.

Banka hesabı olmayan vatandaşlar eğer ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa banka şubelerine giderek kimlikleri ile birlikte işlem yapabilir veya bankaların internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak ne kadar kredi onayı aldıklarını 7 gün içerisinde öğrenebilirler.