Ekonomi

4 Ekim 15:00’den sonra hesaplara 90.000 TL ödeme olacak! Son dakika haber geldi!

4 Ekim 15:00’den sonra hesaplara 90.000 TL ödeme olacak! Son dakika haber geldi! TC Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşları 90000 TL’ye kadar ödeme yapı Kredi Bankası tarafından verileceği açıklandı.

TC Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında kredi kullanacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde 24 ay vadeli krediler, hesaplarına yatırarak hemen aynı gün içinde kullanabilmektedir. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için en yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kredi kampanyaları hazırladığını açıkladı.

Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda, sizlerde kredi notumuza göre işlem yaparak, cep telefonunuz üzerinden SMS atabilirsiniz.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihlerine, aralarda boşluk bırakarak, 44 11 numarasına mesaj olarak göndermesi durumunda 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi kampanyasına katılmaktadır.

QNB Finansbank ve Denizbank SMS ile Nakit Dağıtmaya Başladı! 10 gün sürecek!

Emekliye Garanti Bankası Akbank ve Ziraat Bankası 320.000 TL Ödeme Yapacak!

44 11 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında kredi onay alacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden de bu işlemlerini 5 dakika içerisinde internet bankacılığı ve mobil uygulamaları üzerinden kolay bir şekilde yapabilmektedirler.