Ekonomi

4 dev banka duyurdu! SMS ile başvuru yapanlara 80.000 TL ödeme hemen verilecek, şart istemeyecek

Sms ile kredi başvurusu yaparak, 80000 TL’ye kadar kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara, Akbank Denizbank, TEB Bankası ve Yapı Kredi Bankası, duyuru paylaştı. 80000 TL’ye kadar 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için yapılan kampanyalarda 3 ay ertelemeli olarak 24 ay vadeli kredi kullanmanıza olanak sağlanacaktır. 80000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka kredi puanı uygun olması durumunda aşağıdaki bankalar üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirerek SMS ile 80000 TL kredi onayı alabilir.

Akbank Denizbank, TEB Bankası ve Yapı Kredi Bankası

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşların banka hesapları olması durumunda, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Nakit ihtiyacı olan kişiler başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapacakları başvurular da en düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi alabilmektedirler. Akbank ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz.

Denizbank, TEB Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar da internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 80000 TL 24 ay vadeli kredi kullanabilmektedirler. Denizbank, TEB Bankası, Yapı Kredi Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşların 24 ay vadeli kredi hemen aynı gün içinde ödenmektedir. Banka şubelerine giderek de kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız, aynı gün içinde kredi ödemelerinden, hemen yararlanabilirsiniz.