Borçlarını kapatmak isteyenlere uygun faizli ihtiyaç kredisi. İhtiyaç kredisi ile acil ihtiyaçları erteleme devri bitti.

İhtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor.  Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları pandemi koşullarında maddi sıkıntıya düşen vatandaşların sıkı takibinde. Borcu olan veya Acil nakit desteğe ihtiyacı olanlar bu faiz oranı ve vade sayısını kaçırmak istemeyecek.

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Özellikle yaz bitimi ile tatil dönüşü maddi olarak biraz fazla açılanlar ve yeni eğitim öğretim yılının açılması ile yüz yüze eğitim ile beraber ailelerin bütçelerine okul masrafları da eklenmiş durumda. Bu durumda aileden ihtiyaç kredileri ile acil olan nakit ihtiyaçlarını karşılama yoluna gidiyor.

Uygun Faiz ve Vade

İşte tam da burada devreye Türkiye Finans’ın yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyası devreye girmekte. Uygun faiz oranı uzun vade seçeneği ile kredi kullanma imkanı sağlayan banka, başvuruları kabul etmeye başladı.  Yapılan başvuruların hızlı değerlendirme süreci sonrası onaylanması ile nakit tutarı anında hesabınıza aktarılıyor.

Başvuru Süreci ve Gerekli Belgeler

Başvuruların tüm şubelerden, Türkiye Finans resmi web sitesi, SMS şubesi ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapıldığı kredi için gerekli belgeler ise şı şekilde;

●       Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport.

●       Gelir belgesi veya maaş bordrosu

●       Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vegi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil gazetesi.

●       Finansmana konu olan ürünün proforma faturası.

Faiz Oranı ve Vade Sayısı Koşulları

Türkiye Finans’ın yaptığı kredi kampanyasından faydalanmak isteyenler için faiz oranı 1.57’den başlayacak şekilde belirlenmiş durumda. Faiz oranı verilecek kredinin tutarı ve vade sayısına ayrıca başvuran kişinin kredi notu puanına göre değişiklik gösterilmekte. 50 bin TL’ye kadar olması durumunda maksimum 36 ay vade 50 bin T’den fazla bir miktar olması halinde 24 ay vade seçenekleri ile sunulan kredi vatandaşlar tarafından son zamanlarda çok sık tercih edilen ihtiyaç kredi olmaya başlamış durumda.