35 yıl önce nişanlanan ve ailelerinden bir türlü onay alamadıkları için ayrılan Azmi Bulut (55) ile Mualla Beytül (51), 35 yıl sonra tekrar bir araya gelerek evlendiler.

Kayseri'de yaşayan Azmi Bulut ve Mualla Beytül, 1986 yılında tanıştılar ve birbirlerini çok severek nişanlanmaya karar verdiler. Nişanladıktan sonra aynı yıl askere giden Azmi Bulut, askerdeyken hem kendi ailesinin hem de nişanlısının ailesinin bu evliliği istemediğini ve nişanın bozulduğunu öğrendi.

35 yıl nişanlı kalan çift

Gözden kaçırmayın

Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde? Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde?

Azmi Bulut askerliğini bitirip döndü ve aradan geçen süre içerisinde başkasıyla evlendi. Mualla Beytül'de başka bir insanla hayatını birleştirdi ve evliliğinden 2 çocuğu oldu. Mualla Beytül'ün eşi 17 yıl önce hayatını kaybetti ve 3 çocuğu olan Azmi Bulut ise 3 yıl önce eşinden boşandı. Bulut ve Beytül çifti, yaklaşık 1,5 yıl önce karşılaştı ve o günden sonra arkadaş olan çift, evlenmeye karar verdi.

35 yıl nişanlı kalan çift-1

Kayseri'nin Talas ilçesinde nikahları kıyılan çift, 35 yıl sonunda gelen mutluğu yaşarken geçen süreci anlatan Azmi Bulut, yıllarca kavuşmayı beklediğini ve çok mutlu olduğunu söyledi. 35 yıl sonra sevdiği erkekle evlenen Mualla Beytül ise, 35 yıl önce talihsizlik bir şekilde ayrıldıklarını ve ve yeniden bir araya gelerek kavuştuklarını belirterek bundan sonra hayatlarına bakacaklarını ve hayatında her şeyin güzel gideceğine inandığını ifade etti.

35 yıl nişanlı kalan çift-2