32 Günlük Vadeli Mevduatlarda 5 Bin TL Net Gelir İmkanı Başladı! Paraya Para Demeyeceksiniz. Mevduat hesabı açarak işlem yapacaklara önemli haber geldi.

32 Günlük Vadeli Mevduatlarda 5 Bin TL Net Gelir İmkanı Başladı! Paraya Para Demeyeceksiniz. Mevduat hesabı açarak işlem yapacaklara önemli haber geldi.  Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle istikrarsız hareketler yaşayan finans piyasalarından uzak durmak ve TL birikimlerini banka mevduat hesaplarına yatırmak isteyenler, faiz oranı en yüksek bankaları aramaya devam ediyor. 32 gün vadeli mevduatta en yüksek gelir hangi bankalar veriyor?

Rusya-Ukrayna savaşının etkisi son dönemde dünya piyasalarında görülmeye başlandı. Savaşın başlangıcından bu yana yükselen altın ve petrol fiyatları, savaş müzakerelerinden gelen barışçıl mesajların ortaya çıkmasıyla düşmeye başladı. Öte yandan, savaşın başlamasından bu yana keskin bir düşüş yaşayan kripto para birimleri, savaştan sonraki günlerde toparlandı ve ardından tekrar düştü ve dalgalı bir seyir izledi. Hisse senedi ve emtia piyasası primlerindeki benzer dalgalanmalar birçok yatırımcıyı vadeli mevduat hesaplarına yöneltti. Yatırımcının daha güvenli bir getiri olarak algıladığı 32 günlük vadeli mevduatta en yüksek gelir hangi bankanın sunduğunu sizler için araştırdık.

Alternatif Bank VOV Hesabı

3-banka-bu-gun-pes-pese-ilan-etti-borclulara-45-bin-tllik-odeme-aninda-yapilacak

Alternatif Bank, 32 gün vadeli mevduat hesabındaki TL mevduatlar için “hoş geldiniz” oranı ve bu hesaplar için %20,50 faiz oranı ile en yüksek faiz oranlarından birini sunmaktadır. 300 bin TL'lik bir vadeli mevduatta 5.122 TL net gelir elde edilmektedir. Yatırımcıların da bu fırsatlardan yararlanabilmeleri için bankanın aradığı şartları sağlaması gerekmektedir.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Fibabank Kiraz Hesabı

Kur korumalı TL mevduat modelinin devreye girmesiyle birlikte birçok banka TL vadeli mevduat faiz oranlarını güncellemiş ancak özellikle birkaç banka “hoş geldin” oranları ile bu noktaya dikkat çekmeyi başarmıştır. TL yatırımlar için yüzde 20,50 faiz oranı veren Fibabank 300.000 TL birikimi olan bir yatırımcı, bu şartlar altında 32 günlük Fibabanka mevduatındaki TL yatırımlarından 5.122 TL net getiri elde edebilir.