Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan 3000 TL ile 6000 TL arasındaki ihtiyaç kredisi kampanyalarında son dakika, duyuru geldi. 3000 TL ile 6000 TL arasında nakit alabileceksiniz.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan 3000 TL ile 6000 TL arasındaki ihtiyaç kredisi kampanyalarında son dakika, duyuru geldi. 3000 TL ile 6000 TL arasında nakit alabileceksiniz. 36 ay vadeye kadar kullanabileceğiniz bu ihtiyaç kredisi kampanyalarında, kimlik madun üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen onay alabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu hemen yapmak için bankaların başlatmış olduğu kredi kampanyalarına katılabilirsiniz. Daha önce bankalardan kredi kullanan ve kredi kartı kullanan müşterilerin düzenli ödemeler olması durumunda kredi puanı 1100 ve üzerinde ise ihtiyaç kredisi alabileceklerini söyleyebiliyoruz. 

Nakit başvurusu yapacak olan kişiler, hem kamu bankalarından hem de özel bankalar üzerinden yapacakları bu kampanyayla birlikte kimlik numarası üzerinden sorgulamaları gerçekleştirdikten sonra nakit onay alıp alamadıklarını görebileceklerdir. 

ING Bank 3000 TL kredi başvurusu

ING Bank üzerinden 3 bin TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunabiliryorsunuz. Kredi başvurusu yapmak için bankanın internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca ING Bank mobil uygulamasına girerek de buradan Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ING Bank ayrıca sizin kredi puanınıza göre de faiz oranı uygular. Bu sebeple Kredi onay almanız durumunda ne kadar faiz oranı alacağımızı da öğrenebiliyorsunuz. Kredi başvurusu onaylanan kişiler banka şubelerinden kredilerini kullanabilir.

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Finansbank 3000 TL kredi başvurusu

TC. kimlik numaranızı 50/30 numarasına mesaj atarak hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. QNB Finansbank 3000 TL'ye kadar vereceği krediler de sadece kimlikle müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca QNB Finansbank mobil uygulamasını kullanan kişiler onay almaları durumunda kredilerini banka şubelerine gitmeden hesaplara atabiliyor. Kredilerde en fazla 36 ay vade yapabilirsiniz.