Gündem

30 Kasım 1 Aralık İl İl Nöbetçi Noterler! Türkiye Noterler Birliği Nöbetçi Noter Sorgulama (Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya)

Türkiye Noterler Birliği Nöbetçi Noter Sorgulama uygulaması vatandaşlarımız tarafından büyük rağbet görmeye devam ediyor. Bu haberimizde sizler için hafta sonu yani 30 Kasım ve 1 Aralık 2019 tarihlerinde açık olacak nöbetçi noterlerin listesini  bulabilirsiniz. 

Hafta içi yoğun iş gücünden dolayı noter işlemlerini halledemeyen vatandaşlarımız için, Adalet Bakanlığı ile Türkiye Noterler Birliği ile anlaşma yaparak noterlerin hafta sonları da hizmet vereceğini duyurmuştu. Başta büyükşehirler olmak üzere her ilde noterler haftasonları da mesai yapmaya başladı. 

NÖBETÇİ NOTERLERİN ÇALIŞMA SAATLERİ

Yapılan anlaşma gereği Nöbetçi Noterlikler Cumartesi ve Pazar Günleri saat 10:00 – 16:00 aralığında hizmet vermektedir.

30 Kasım 1 Aralık 2019 tarihlerinin hafta sonu Cumartesi ve Pazar günlerine denk gelmesinden dolayı vatandaşlar hangi notelerin hizmet verdiğini merak edip araştırıyor. Tumhaber.com olarak bizler de 30 Kasım 1 Aralık 2019 tarihlerinde hangi noterlerin nöbetçi olduğunu sizler için yazdık.

ANKARA 30 KASIM NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ SORGULAMA

İSTANBUL 30 KASIM NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ SORGULAMA

İZMİR 30 KASIM NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ SORGULAMA

ANKARA 1 ARALIK NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ SORGULAMA

İSTANBUL1 ARALIK NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ SORGULAMA

İZMİR 1 ARALIK NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ SORGULAMA

NÖBETÇİ NOTER SORGULAMA EKRANI

Nöbetçi noter sorgulamasını Türkiye Noterler Birliği resmi internet sitesi üzerinden kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Öncelikle aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıkkayın. Açılan sayfada ilk önce sorgulamak istediğiniz ili seçiniz ve daha sonra yan bloktan günü tarihi seçiniz. Tüm liste önünüze gelecektir. Açılacak listede Nöbetçi noterlerin telefonu, adresi, konumu gibi her bilgiyi rahatlıkla görebilirsiniz.

NÖBETÇİ NOTER SORGULAMA

Nöbetçi noter sorgulama konusunda verilecek en güncel bilgiler yukarıda anlatılmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı