Ekonomi

30 Eylül’e Kadar Başvuru Yapanlara 30 bin TL Ödeme Haberi Verildi!

30 Eylül’e Kadar Başvuru Yapanlara 30 bin TL Ödeme Haberi Verildi! Denizbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında şartları uygun olan tüm vatandaşlar için 30000 TL kadar ödeme yapılacağı haberi son dakika olarak verildi. Denizbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında şartları uygun olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde belirli şartlar dahilinde aynı gün içinde kredinizi hemen hesabınıza yatırabilirsiniz.

Denizbank 30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için yapmış olduğu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç vererek, hemen aynı gün içinde kredi ödemesi yapacağını açıkladı. Denizbank üzerinden sizlerde 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, şartlara uygun olmanız durumunda hemen aynı gün içinde kredi ödemeleriniz hesaplarınıza yatırarak anında kullanabilirsiniz.

Denizbank üzerinden 30000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşların başlatmış oldukları bu kampanyalarda Banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi alabileceğini söyleyebiliriz.

Denizbank nakit kredi isteyenlere şartsız 5000 TL ödeyecek! Faizsiz olması önemli!

Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim TC kimlik, aylık gelir, yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için başlatmış olduğumu yine Nakit kampanyasında destek ödemelerinden faydalanacak olan kişilere ayrıca internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de işlem yapıyor.