Geçtiğimiz günlerde Mersin Gülnar'da kaybolan ve her yerde aranan 3 yaşındaki Müslüme Yağal'ın cansız bedenine 10 gün sonra ulaşıldı.

Gözden kaçırmayın

Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü? Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü?

Karaman^'da yaşamını sürdüren, kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte Mersin Gülnar ilçesine gelen  Yağal ailesinin 3 yaşındaki kızları Müslüme Yağal 10 Kasım günü kayıplara karıştı. 

Küçük kızı her yerde arayan ve bulamayan aile fertleri durumu hemen ekiplere bildirdi ve bölgeye  jandarma, itfaiye, AFAD, AKUT ve 112 sağlık personeli sevk edildi. Harekete geçen ekipler bölgede arama çalışmalarına başladı.

100'den fazla kişi ile görüşüldü

Ekipler bölgede bulunan kanyon engebeli arazileri didik didik etti ve yürütülen soruşturma kapsamında 100'den fazla kişi ile görüşüldü. Ekipler, ifadeler arasında çelişki olup olmadığını da inceledi. Baba Mehmet Yağal'ın "Husumetlilerimiz var" açıklaması da değerlendirildi, bölgeye gelen şüpheli araçlar da incelendi.

Çadır kurulan bölgeye 7 km uzakta bulundu

Çalışmaların yürütüldüğü 10.günde Müslüme'den acı haber geldi ve küçük Müslüme'nin cansız bedeni  ailesinin çadır kurduğu noktaya 7 kilometre uzaklıkta çalılıkların arasında bulundu.

Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından Müslüme Yağal’ın cansız bedeni, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na götürülecek.