2022 yılının ilk kabine toplantısı bugün yapılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı külliyesinde gerçekleşecek olan toplantıda sağlıktan eğitime, ekonomiden siyasete kadar birçok konu ele alınacak. Ayrıca koronavirüs salgının seyri de bugün yeniden masaya yatırılacak. 3 Ocak 2022 günü yapılacak olan kabine toplantısı sırasında memur ve memur emeklisinin alacağı zamlarla SSK ve bağ-kur emeklisinin zam oranlarının da gündeme gelmesi bekleniyor. Peki 3 Ocak 2022 bugün kabine toplantısı saat kaçta olacak? 3 Ocak Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak?

KABİNE TOPLANTISI BUGÜN SAAT KAÇTA 3 OCAK 2022?

3 Ocak 2022 Pazartesi günü bugün kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak. Toplantının saatine ilişkin şu anda net bir açıklama yapılmadı ancak 15.30’da Cumhurbaşkanlığı külliyesinde yılın ilk kabine toplantısının başlayacağı tahmin ediliyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SAAT KAÇTA AÇIKLAMA YAPACAK?

Yeni yılın ilk kabine toplantısında gündem bir hayli yoğun. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında yapılacak olan toplantıda ekonomi ve dolar, memur ve memur emeklisinin maaşları, SSK ve bağ-kur emeklisinin maaşları, koronavirüs salgınının son durumu gibi konular ele alınacak.  Yapılan değerlendirmeler ve kararların açıklanması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kameralar karşısına geçerek millete sesleniş konuşması yapması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasının saat 19.00'da olacağı tahmin ediliyor.