Hakan Sabancı ile ilişkisi ile gündeme gelen Aygün Aydın, sosyal medya üzerinden konuşmalarını ifşa etmiş ve gündeme gelmişti. Bu noktada sosyal medyada yaptığı açıklamalarla ve paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Aygün Aydın bu sebeple Hakan Sabancı tarafından uzaklaştırma kararı aldırılmıştı. 

Yaptığı sert açıklamalara devam eden Aygün Aydın, uzaklaştırma ve konuşmama kararını deldiği gerekçesi ile 3 gün zorlama hapis cezasına çarptırıldı. Geçtiğimiz günlerde verilen cezayı infaz etmek üzere teslim olan Aygün Aydın 3 günün ardından cezaevinden çıktı. 

AYGÜN AYDIN HAMİLE OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI!

İş insanı Hakan Sabancı ile olan ilişkisinin ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir ultrason fotoğrafı paylaşmıştı. Bu fotoğraf ile hamile olduğunu duyurmuş ve '3 aylıkmış sanıtım şok geçiriyorum' şeklinde bir not ile gündemi karıştırmıştı. Bunun ardından yine sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yerini aldı. 

CEZAEVİNDEN ÇIKTIKTAN SONRA ŞOK AÇIKLAMALARINA DEVAM ETTİ

11-4

Aygün Aydın 3 günlük hapis cezasını tamamladıktan sonra yeniden sosyal medyaya döndü. Sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamalarla dikkat çeken Aygün Aydın, ceza aldıktan sonra da geri adım atmadı. Bir dönem ilişki yaşadığı iş insanı Hakan Sabancı hakkında zehir zemberek açıklamalar yapmaya devam etti. 

Eski sevgilisini hedef alan paylaşımlarında sert ifadelere yer verdi. Açıklamalarında 'Senin bu dünyadan kötürüm olduğunu görmeden ölmeyeceğim. Kendi bebeğimin ultrason görüntüsünü paylaştığım için suç işlediği söylendi. Katiller ve tecavüzcüler ile aynı ortama itildim. Bende seni bu dünyadan yerle bir etmeden ayrılmayacağım. Senden nefret ediyorum' ifadelerini kullandı. 

Sosyal medyadan yapmış olduğu sert açıklamaların ardından yeniden hakkında herhangi bir suç duyurusunun yapılıp yapılmayacağı merak konusu oldu. Aygün Aydın'ın bundan sonraki dönemde de açıklamalarına devam edip etmeyeceği tartışılıyor.