Koronavirüs paniği yeniden setlere sıçradı. Dizi ve film setlerinden bir bir korona vakaları gelmeye başlaldı. Geçtiğimiz haftalardaki kalabalık ödül geceleri ve eğlenceler meyvelerini vermeye başladı.

Ünlü isimler arasındaki koronavirüs paniği başladı. Ünlü oyunculardan bir bir koronavirüs test pozitif haberleri gelmeye başladı.

KANUNSUZ TOPRAKLAR ARA VERİYOR

Fox Tv'nin final tehlikesi ile karşı karşıya olan başrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisinde korona paniği yaşandı. Dizinin oyuncuları Doğaç Yıldız ile Başak Parlak'ın koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Kanalık idddialı dönem dizisi Kanunsuz Topraklar'da set durduruldu. Oyuncuyla temasta olan set çalışanları nedeniyle diziye ara verildi. 

Evlilik Hakkında Her Şey Yine Ara Verecek!

Kanalın bir diğer dizisi ise eğlenceli yapım Evlilik Hakkında Her Şey'de koronavirüs paniği yaşandı. Dizini Yıldırım'ı Yiğit Kirazcı koronaya yakalandı. Dizide geçtiğimiz haftalarda da dizinin başrolü Azra karkaterine hayat veren Gökçe Bahadır koronavirüse yakalanmış ve diziye bir hafya ara verilmişti. Dizinin önümüdeki hafta yeniden ara vermesi bekleniyor.

YARGI'DAN TAM 2 HAFTA ARA!

Diğer set durma haberi de Kanal D'nin bu senenin en çok konuşulan dizisi Yargı'dan geldi. Son bölümlerde düşen reytinglerini arttırmaya çalışan Yargı dizisi yeni bir cinayet olayı ile seyirciyi heyecanlandırmayı başardı. 

 Dizinin başrol oyuncusu Ceylin'in sevgilisi Yiğit Kirazcı ile birlikte koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Kanal diziye yılbaşı haftası ile birlikte 2 hafta ara verileceğini açıkladı.